Шукати в цьому блозі

середа, 12 грудня 2018 р.

Громадська думка про правотворення № 17, 2018

Громадська думка про правотворення: інформаційно-аналітичний бюлетень на базі оперативних матеріалів : Додаток до журналу "Україна: події, факти, коментарі" / гол. ред. В. Горовий. - № 17 (161) (жовтень 2018 р.). - 55 с.

Вийшов черговий випуск Бюлетеня Громадська думка про правотворення № 17 (161), жовтень 2018 року.

вівторок, 4 грудня 2018 р.

Liki24 - сервіс доставки ліків додому

Купуючи ліки, багато українців стикалися з тим, що в різних аптеках їхня вартість може дуже сильно відрізнятися, а дорогих препаратів просто немає в наявності. Тому іноді доводиться обійти з п'ять аптек у пошуках потрібного препарату за доступною ціною. 

Сервіс Liki24.com пропонує зробити це замість вас і доставити ліки додому в зручний для клієнта час. При цьому сума покупки з урахуванням вартості доставки вийде навіть нижчою, ніж якби ви самі купували все в аптеці.


субота, 24 листопада 2018 р.

Громадська думка про правотворення № 16, 2018

Громадська думка про правотворення: інформаційно-аналітичний бюлетень на базі оперативних матеріалів : Додаток до журналу "Україна: події, факти, коментарі" / гол. ред. В. Горовий. - № 16 (160) (жовтень 2018 р.). - 39 с.

Вийшов черговий випуск Бюлетеня Громадська думка про правотворення № 16 (160), жовтень 2018 року.

неділя, 18 листопада 2018 р.

Конституційний процес в Україні № 10, 2018

Представляємо Бюлетень інформаційно-аналітичних матеріалів«Конституційний процес в Україні: політико-правові аспекти» (раніше «Конституційна Асамблея : політико-правові аспекти діяльності»), який є додатком до журналу «Україна: події, факти, коментарі» і орієнтований на задоволення інформаційних запитів членів Конституційної Асамблеї України, органів державної влади, громадських організацій, наукових працівників та експертів.

КОНСТИТУЦІЙНИЙ ПРОЦЕС В УКРАЇНІ : політико-правові аспекти / гол. ред. О. Онищенко // Бюлетень інформаційно-аналітичних матеріалів: додаток до журналу «Україна: події, факти, комментарі» - 2018. - № 10. - 71 с.

середа, 7 листопада 2018 р.

Електронний квиток на транспорт у Києві: як користуватися, де купити й поповнювати

Київ почав тестувати систему єдиного електронного квитка в громадському транспорті. Відповідне розпорядження від 26 жовтня опублікувала прес-служба Київської міської державної адміністрації.

А ми тим часом нагадаємо, що таке єдиний електронний квиток і як ним скористатися в транспорті.

понеділок, 29 жовтня 2018 р.

Як віднайти коріння: сайт з пошуку предків

В Україні створили сайт pra.in.ua, який дає змогу кожному бажаючому дослідити свій родовід. Тепер українці можуть вивчати  історію власної сім'ї онлайн.

Проект Pra.in.ua - найбільша база мешканців території України, народжених між 1650-1920-ми роками. Цей портал наповнюють професійні історики та волонтери.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...