Шукати в цьому блозі

середа, 5 серпня 2015 р.

Маніфест УБА «Бібліотеки в умовах кризи»

7 липня 2015 р. Президія Української бібліотечної асоціації  прийняла Маніфест УБА «Бібліотеки в умовах кризи», в якому представлено бачення місії та ролі бібліотек, їхньої цінності для українського суспільства, яке наразі долає кризові явища та впроваджує реформи.

Маніфест розроблено В. Пашковою, Я. Сошинською та І. Шевченко за участі М. Ігнатюк і Т. Роскіної на основі матеріалів, зібраних під час чотирьох регіональних обговорень «Бібліотеки в умовах кризи» (лютий-травень 2015 р.), у яких взяли участь близько 200 осіб з усіх регіонів України, крім АР Крим.

Українська бібліотечна асоціація закликає всіх бібліотекарів підтримати та реалізувати запропоновану у Маніфесті програму дій спільно з органами державної влади та місцевого самоврядування, користувачами і партнерами бібліотек, місцевими громадами, аби використати усі можливості для якісних змін, інновацій та подальшого сталого розвитку нашої держави.

Запрошуємо Вас, дорогі друзі, ознайомитись із промороліком та текстом Маніфесту УБА «Бібліотеки в умовах кризи».Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу. 
Будемо щасливі бачити Вас в числі постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...