Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 29 січня 2016 р.

Програма малих грантів: навчання біженців та внутрішньо переміщених осіб

BEARRTrust оголошує про відкриття програми малих грантів на 2016-й рік та запрошує НУО та інші організації до подання відповідних заявок.

Кінцева дата подання заявок: 1 березня 2016 року.

Грантові заявки для України підпадають цього року під розділ Б «Проекти, що підтримують навчання (розвиток навичок) біженців та внутнішньо переміщених осіб».

Інші країни, охоплені цим розділом програми включають: Білорусь, Молдову, Грузію, Вірменію, Азербайджан, Узбекистан, Таджикистан, Туркменістан, Казахстан та Киргизстан.

За розділом А програми, прийматимуться заявки на гранти від Російських НУО, що опікуються літніми людьми.

Фонд може виявити зацікавленість у підтримці більш як однієї ініціативи в межах цієї грантової програми, у зв'язку з чим приймаються заявки на фінансування розміром до 3000 фунтів стерлінгів. Гранти надаватимуться за принципом спів-фінансування, тож внесок BEARRTrust не може перевищувати 50% від загального бюджету проекту.

Заявники повинні представити статті видатків, обраховані у фунтах. Виплата грантів може здійснюватися в фунтах, доларах США або євро, залежно від інтересів отримувача, який нестиме затрати на конвертацію валюти.

Проекти зазвичай мають бути виконані протягом 6 місяців з початку отримання фінансування. BEARRTrust залишає за собою право здійснити незалежну оцінку будь-якого профінансованого проекту.

Цілі програми:

Програма невеликих грантів 2016 року спрямована на підтримку некомерційних організацій, зокрема стосовно:
 • Обміну досвідом та знаннями між некомерційними організаціями, що мають відповідні цілі;
 • Більш широкого розповсюдження найкращих практик;
 • Покращення співпраці та координації серед некомерційних та інших організацій, що працюють з цільовими групами;
 • Підвищення рівня обізнаності та залучення громадських організацій до вирішення окремих проблем.
Хто може подати заявку на отримання гранту?

Програма відкрита для заявок від некомерційних та інших організацій, що працюють в наступних регіонах:
 • Розділ «А» — Росія,
 • Розділ «Б» — Україна, Білорусь, Молдова, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Узбекистан, Таджикистан, Туркменістан, Казахстан та Киргизстан.

Як подати заявку?

Немає чітко визначеної форми заявки. Інформацію потрібно надсилати  відповідно до пунктів, визначених нижче, англійською мовою (якщо бажаєте – із перекладом російською) на адресу електронної пошти info@bearr.org до 1 березня 2016 р. У назві листа обов'язково потрібно вказати  SGS 2016 – bid.

Заявка має бути представлена на не більш ніж 2-х сторінках формату А4, та має містити відповідну інформацію:
 1. Назву некомерційної організації, яка подає заявку на фінансування, її адресу, номер телефону та адресу електронної пошти;
 2. Ім'я та посаду людини, що відповідальна за подання заявки;
 3. Короткий опис організації, її місії та завдань;
 4. Короткий опис партнерської організації, її місії та завдань;
 5. Короткострокові та довгострокові завдання проекту, що представлений в заявці та короткий опис діяльності, що потребує підтримки;
 6. Очікувані результати та критерії оцінки їх досягнення;
 7. Як ця діяльність вписується в загальну діяльність вашої організації, та як вона відповідає завданням програми BEARR;
 8. Очікуваний загальний бюджет проекту, із окремо визначеним розміром підтримки від BEARR та внесків від заявника та партнерів.
В бюджеті має бути вказана кількість співробітників проекту: скільки працює за наймом, скільки волонтерів; тривалість проекту в днях та розмір оплати за день роботи.

Бюджет має відповідати видам діяльності в рамках проекту, що перераховані вище та містити розмір оплати праці, що діє на даній території.

Заявки, обсягом більше двох сторінок не будуть братись до розгляду.

Критерії відбору успішних заявок:

Перший відбір заявок буде здійснюватися в залежності від повноти інформації, що вимагалась вище, ступеню відповідності завданням BEARR та показникам добросовісного використання ресурсів.

BEARR не надає грантів на закупівлю обладнання.

Що відбувається після отримання фондом заявки?

Фонд надішле повідомлення про отримання заявки. BEARR зв'яжеться із заявниками в разі необхідності отримання додаткової інформації або уточнень.

Заявники, що не увійдуть до загального списку розгляду заявок, будуть повідомлені про це в другій половині квітня 2016 року.

Відібрані заявки будуть розглядатись на засіданні ради фонду в середині квітня. На початку травня 2016 будуть оголошені заявки, що отримають фінансування.

Усі заявники отримають електронною поштою: підтвердження отримання грантової заявки, повідомлення про включення заявки до списку розгляду або відхилення заявки. Заявники, включені до списку розгляду заявок отримають електронне повідомлення про отримання або неотримання гранту.

BEARRTrust
info@bearr.org
http://www.bearr.org/

Джерело: gurt.org.ua

Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу. Будемо щасливі бачити Вас в числі постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...