Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 17 лютого 2017 р.

База знань контактного центру міста Києва 1551

Контактний центр міста Києва створив для киян «Базу знань» – інформаційно-довідковий ресурс для забезпечення мешканців своєчасною, достовірною і повною інформацією з широкого кола питань.

База знань контактного центру міста Києва 1551 – це особлива база даних, розроблена для управління, збору, зберігання та пошуку систематизованої інформації, що стосується різних сфер життєдіяльності міста Києва.

Інформаційне наповнення «Бази знань» здійснюється з урахуванням потреб та запитів мешканців, які звертаються на «1551», та з метою надання фахівцями прийому звернень компетентних консультацій.

Інформаційно-довідковий ресурс має легкий для сприйняття інтерфейс та оснащений зручною пошуковою системою, яка дозволяє здійснювати пошук з використанням ключових слів.

«База знань» постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. Доступ для користувачів відкритий за посиланням: http://wiki.1551.gov.ua/.

Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу. Будемо щасливі бачити Вас в числі постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...